BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
Haber

BIGBANG’den Taeyang Givenchy’nin Küresel Elçisi Olarak Atanan İlk Koreli Erkek Sanatçı Oldu

1 dakika okuma süresi

BIGBANG’den Taeyang 2023’te Givenchy’nin yüzü olacak!

Yerel saatle 17 Ocak’ta, lüks Fransız moda evi resmi olarak “Givenchy, Taeyang’ın 2023 küresel elçisi olarak atandığını duyurmaktan memnuniyet duyar.” açıklamasında bulundu.

Kreatif direktör Matthew Williams, “Taeyang ilham verici bir sanatçı, günümüz Givenchy estetiğine mükemmel bir şekilde uyan kendi kişisel tarzını ifade etmenin özgün, engelleri aşan bir yoluna sahip bir müzik öncüsü” dedi.

Bu arada Taeyang heyecanını şu sözlerle dile getirdi: “Hayatımın bu yeni bölümüne Givenchy ile başlayabildiğim için minnettarım. Givenchy yıllar boyunca bana pek çok açıdan ilham vermiş bir marka olduğu için benim için özel bir anlam taşıyor.”

“Taeyang sözlerine şöyle devam etti: “Matthew da uzun yıllardır hem moda hem de kültür alanında bir lider. “Bu ortaklık aracılığıyla Givenchy ile işbirliği yapmanın heyecan verici yollarını dört gözle bekliyorum.”

Yarın Givenchy’nin Paris’teki Erkek Moda Haftası defilesine katılacak olan Taeyang, 2021 yılında bu göreve atanan ilk K-pop sanatçısı olan aespa ile birlikte markanın küresel elçisi seçilen ilk Koreli erkek sanatçı oldu.

kaynak: soompiİlgili İçerikler
HaberK-Fandom Özel

Dokdo ve Barış

3 dakika okuma süresi
Türkiye ile Kore arasındaki ilişkiler siyasi, kültürel ve ekonomik açıdan oldukça iyi durumdadır.Kültür, coğrafya ve inanç alanlarındaki mesafelere rağmen, Türkiye’nin Kore Savaşı…
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.