BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

Aktris Jung Chae Yull hayatını kaybetti

1 dakika okuma süresi

Koreli model ve aktris Jung Chae Yull (26 yaşında) hayatını kaybetti.

Jung Chae Yull’un ajansı Management S 11 Nisan’da aşağıdaki açıklamayla vefat haberini paylaştı:

Bugün, üzücü ve yürek parçalayıcı bir haberi sizinle paylaşıyoruz.

Aktris Jung Chae Yull 11 Nisan 2023 tarihinde aramızdan ayrılmıştır.

Herkesten daha fazla üzüntü içinde olan, yaslı ailesinin isteğine uygun olarak, cenaze töreni sessizce, özel olarak yapılacaktır.

Lütfen, oyunculuğa olan tutkusunu her zaman ciddiyetle sürdüren Jung Chae Yull’un huzur içinde yatması için dileklerinizi esirgemeyin.

Spekülatif yazılar yazmaktan veya söylentiler yaymaktan kaçınmanızı önemle rica ederiz.

Jung Chae Yull ilk olarak 2016 yılında “Devil’s Runway” adlı hayatta kalma programında yer aldı. Ardından 2018 yapımı “Deep” filminde rol alarak oyunculuk kariyerine başladı.

Jung Chae Yull yakın zamana kadar web romanı temelli drama “Wedding Impossible”ın çekimlerine devam ediyordu. Vefat haberinin ardından “Wedding Impossible”ın yapım ekibi ve oyuncularının büyük bir şok yaşadığı ve çekimleri derhal durdurduğu bildirildi. Yapım ekibinden bir temsilci de şu açıklamayı yaptı: “Derin başsağlığı dileklerimizi iletiyoruz. Gelecekteki çekim programı henüz tartışma aşamasındadır.

Jung Chae Yull’un ailesine ve arkadaşlarına bu acı günlerinde en derin taziyelerimizi sunuyoruz. Kendisi huzur içinde yatsın.

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.