BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

aespa Tokyo Dome konseri vererek tarihte bunu en hızlı gerçekleştiren yabancı sanatçı rekorunu kıracak

1 dakika okuma süresi

aespa bu yaz Tokyo Dome‘da tarih yazacak!

5 ve 6 Ağustos tarihlerinde aespa, Japonya’da yaklaşık 55.000 kişilik kapasiteye sahip ünlü Tokyo Dome’da iki gece konser verecek.

Her ne kadar grup şu anda “SYNK : HYPER LINE” adlı biletleri tükenen ilk Japonya turnesinin ortasında olsa da, yoğun talep üzerine Ağustos ayında “SYNK : HYPER LINE’ in Japan -Special Edition-” başlıklı daha büyük ölçekli bir konser için Tokyo’ya geri dönecek.

Bu tekrar konseriyle aespa, ilk çıkışlarından sonra Tokyo Dome’da en hızlı konser verebilen yabancı sanatçı olarak yeni bir rekora imza atacak.

Yaklaşan Tokyo Dome konserleri hariç, aespa devam etmekte olan arena turnesi kapsamında Japonya’nın dört farklı şehrinde toplam 10 konser verecek.

Tarihi başarılarından dolayı aespa’yı tebrik ediyoruz!

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Fandom Özel

Dokdo ve Barış

3 dakika okuma süresi
Türkiye ile Kore arasındaki ilişkiler siyasi, kültürel ve ekonomik açıdan oldukça iyi durumdadır.Kültür, coğrafya ve inanç alanlarındaki mesafelere rağmen, Türkiye’nin Kore Savaşı…
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.